Květen 2013

Déšť

25. května 2013 v 20:34 | Aña |  Povídky
Miluji déšť, ale ne ten déšť, kdy je zima a musíte se jít schovat . Ale ten vlahý teplý letní déšť který zrovna teď padá z oblohy. Všichni se šli schovat ačkoli jen tak kapalo. Já jsem se rozhodl zůstat. A zrovna jsem zahlédl lidi se kterými se moc často nevidím. Skočil jsem jim kolem krku tak nadšeně až jsme se všichni váleli na zemi. " Čau ty trosko tak rád tě vidím!"

Vyšli jsme vstříc deštivému městu. Vůbec nám nevadilo, že z deště se stal pořádý slejvák. Běhali jsme a přeskakovali jsme popelnice, zdi a prostě všechno co nám stálo v cestě. "Doprdele rozpadly se mi boty!", zaklel jsem když jsem zrovna přeskakoval jedno auto " ale co,zem je stejně nahřátá idu boso."

Došli jsme na náměstí kde je uprostřed fontána. Přeskakovali jsme ji, běhali okolo a cákali na sebe vodu. Mokří jsme už stejně byli tak co.
" Můžete mi říct proč běháte kolem té kašny a cákáte v tom dešti vodu?" A doprdele. Pomysleli jsme si všichni když jsme viděli dva policajty a jejich auto.
" No, nic neříkate, vaše chování je neobvykle a mě to vážně zajímá takže si vás otestuju jestli nejste v rauši."
" Hm. Tak nejste." Prohlásil policista zklamaně a nasraně zárověň.
" Ty jseš kretén," prohlásil druhý policista tomu prvnímu " není tu náhodou svobodná země ? Přece nedělají nic špatného-"
" Ale rozhodně to není normalní."
" Ale to je prostě dementní ta ovčí logika "zákaz zábavy, zákaz kouření a zákaz úsměvů" a nedělají nic nezakonného takže nám může být uprdele jestli v tom rauši jsou nebo ne. A nepopírám že některé nařízení jsou nahovno. "
" A kde máš boty mladíku ?" Pohlédl na mě značně nasraný policista jak kdybych byl odpad.
" Rozpadly se." Pokrčil jsem rameny.

Když máte myslet -nemyslíte

10. května 2013 v 22:34 | Aña |  Moje kecoidní zápisky
Dyž potřebujeme něco rychle vymyslet (improvizace kurde!) vymýšlíme úplné píčoviny. Vemte si, že tvrdnete na češtinářské šoutěži máte dokonalý připravený mluvený projev na téma hudba a co se asi stane? Vyfasujete téma který ste nechtěli a vůbec neumíte. A co hůř vaše improvizační schopnosti jsou těžce v mínusu. Takže naučit se improvizovat a líp losovat. Když se ségra na něco zeptá snažím se strašně inteligentně přemýšlet. Dyž máte něco vyprávět třídě a věděli jste tak tam jenom přijdete a... é,ehumpf... Nebo sedíte pro změnu v publiku, nevíte kam z očima a najednou...
Enitas, Kirsche musíme se vidět! :-D

A úplná perla je když píšu čtvrtletku z matiky a v hlavě mi začne hrát písnička. Naštěští fajne skladby. Legalizace od Ska-P a Milk It od Nirvany.