Říjen 2012

Vstávej!

30. října 2012 v 16:52 | Aňa |  Povídky
Chrr, chráp, chrr, chráp ... chrr...
" Míšo! Vstávej! " "Mmmmmn." A o chvíli později zas: " hééj! Míšo! Vstávat! " Rozeznala jsem hlas svého přítele. Otočila jsem se na druhý bok a spala jsem dál.

Asi dvacet minut na mě volal: " Míšo vstávej!" Nejdřív potichoučku pak hlasitěji a nakonec řval. Nasraná jsem se probudila. " Ještě jedno slovo tak se opravdu NAŠTVU, vstanu a vyhodím ti ty cigarety z okna! " Míšo..." ke " vstávej "se nedostal , protože jsem opravdu vstala. Já svoje sliby plním. Namířila jsem si to do jeho pokoje uviděla jsem cigarety a zapalovač. Natáhla jsem se proty cigarety a zapalovač a jedním pohybem jsem je hodila do koše. Po chvíli šel přítel do pokoje a: " kde mám cigarety? " " Splnila jsem svůj slib." Usmála jsem se. " "Sakra proč já to jedno slovo říkal ... " " Mohlo to dopadnout i hůř. Mohla jsem ti vyhodit i mp3. Ale neudělala jsem to protože vím jak jsme oba ZÁVISLÍ na hudbě. Někdo je závislý na heráku, my jsme závislí na hudbě."

Šla jsem do ložnice že si ještě půjdu lehnout kdy v tom mě přítel ze zálohy přetáhl polštářem. Taky jsem si vzala polštář. Nechť bitva započne! Zařvala jsem a dala jsem příteli polštářem přes hlavu. Prásk! Třísk! Zmlať! Hahahaha! Odvetáá!
V pokoji to vypadalo jak v čistírně peří. Peří bylo všude. Po skončení bitvy: " Mě se to nechce uklízet ... " Zasténal můj přítel. " To neřeš uklidíme to později, ale nemysli si že to budu uklízet jen já a ty si budeš válet šunku! Z úst mého přítele vzešlo jen jedno slovo: " Sakra... "

Aña v kuchyni

27. října 2012 v 12:59 | Aña |  Moje kecoidní zápisky
Mamka chtěla ať jí jdu pomoct do kuchyně. Brzo se ukázalo že to neměla dělat. Nevím jestli ji praskly nervy či spadly do těsta, ale...

Když jsem měla do hrnku sypat mouku polovina se vysypala mimo hrnek.
Když jsem měla mazat formu na bábovku tak když jsem domazala měla jsem pracky od másla a mamka: Aňo Aňo proč si myslíš že jsem ti k tomu dala kapesník? Abys nebyla špinavá jak prase.
Hm, skutek utek. Atakdál.

Mimoto mamce nepřišlo zrovna vhod že se jí v kuchyni motali naši dva psi. K dokonalosti chyběla naše kočka která by mamce vylizovala těsto. A až přijede táta tak bude nadávat že má v kuchyni tunu bordela. Zvláštní on táta vidí bordel všude. Hm, u nás sou všichci v naší (základní) rodině bordeláři. Až na tátu. A proto si táta často musí dávat struny do opravny či kupovat nové. (Kdo četl Brnky, brnk pochopí.)
Z toho vyplývá že Aňa v kuchyni není to nejlepší řešení.

P.S. Venku chčije a chčije. Víte jak se pozná že je opravdu špatný počasí? Že náš hyperaktivní pes (známý také pod jménem Rozárka) leží v pelechu zachumlán do deky.

Brnky, brnk

26. října 2012 v 11:21 | Aña |  Jen tak
Nervy jsou jako struny na kytaře,
když prasknou tak je to špatný,
musí se s nima do opravny.

Ale když máte dobrou náladu - tak struny hrají krásně,
a vy máte na tváři úsměv.


Nudle s polévkou

25. října 2012 v 18:52 | Aña |  Lidé a vše co s nimi souvisí
V neděli jsme měli na oběd nudlovou polívku.
"Kolik chceš ?" Zeptala se mě máma. "Dvě naběračky a hodně nudlí." Ségra se taky ozvala že chce hodně nudlí. Ale já tam nedávala hodně nudlí. Řekla mamka. Ale my nechceme polívku s nudlema my chceme nudle s polívkou. Že jo? Ano.

Překvapuje mě jak málo lidí dává do polívky hodně nudlí. Jasně někdo to nerad, ale já to tak ráda.
Vždycky mamce říkáme že chceme hodně nudlí, ale příště jich tam dá zas málo. Nejlepší nudlovku uměla babička. Klidně bych si jí dala dneska k obědu...(obrázek je stažen z internetu!)
A co vy taky máte rádi nudle s polévkou?

(P.S. Označení nudle s plívkou vymyslela EL. Kdyby něco. Dostala jsem od ní čočku že jsem to sem nenapsala.)

Moje hudební počátky

21. října 2012 v 14:44 | Aña |  Moje kecoidní zápisky
Bylo nebylo chodila jsem do první třídy a chodila jsem do kroužku hraní na flétnu. A taky trhala sousedům ušiska. Hrála jsem fakt strašně. Jednou jsem totiž tak hrála v místnosti se mnou ještě byla moje kočka. Jakmile jsem spustila kočka si zacpala uši a odešla pryč.

Dnes už na flétnu nehraji sedá mi na ní prach. Takže kdo chce flétnu? Zase ale hraju na kytaru. To už se mnou kočka zůstává v místnosti. Baví mě to, ale trochu flákám. Ehm. V kytaře mě buzerujou (no nemají rádi když mám jiný prstoklad). Nechápu proč jim to vadí. Jednoho takového člověka která má vlastní prstoklad znám. Hraje krásně. A zajímá snad někoho že má jiný prstoklad? Ne.

A nejdou mi ty blbé doprovody. Který pitomec to vymyslel ?! Mě se to nechce učit. Klidně akordy- spoustu akordů, ale prosím ne tohle. V důsledku mého hrání na kytaru mám taky ohebnější prsty. Zajímalo by mě jestli je po nějaké době budu mít úplně gumové. Asi ne. A vlastně místo psaní tohohle článku bych měla hrát na kytaru. Sakra. Lenost je svině.

Mějte se.

Geniální myšlenka

19. října 2012 v 22:06 | Aña |  Svět přes objektiv foťáku
Omluvte mou neaktivitu, ale platí, že : lenost +chybějicí připojení k internetu = neaktivita.


Taky si říkám když se nudím a čekám třeba na autobus. Ten co to vymyslel musí mít asi chytrou Můzu anebo mu to prostě myslí.
Jo počítejte s tím že podobných zajímavých nápisů tu bude víc.

Hořící palice

15. října 2012 v 16:19 | Aña |  Povídky
Stalo se to na jedné s(p)mažbě kde jsem byl já (Michal), Kamil, Martin, a spousta dalších lidí. Zrovna jsme pili a posílali si vodku a cíga. Najednou veškerý alkohol došel. No najednou ne, ale vždyť víte co myslím!

A tak... "Kdo si jde zapálit?" zeptal se Kamil. Samozvřejmě že šli všichni. Tak jsme si všichni zapálili.
Po chvíli kouření jsme tam tak líně stáli a najednou ozval Kamil: "Hele Michale víš že ti hoří hoří palice?! Martin si mě ještě rychle stihl vyfotit a pak jsme už běželi k nedaleký večerce.

Byly tam mraky lidí a jediný čím se dala uhasit má hlava byla jediná vodka kterou si tam právě kupoval Spacák-bezdomovec. Tam nebyl ani hasičák ani voda- večerka v dezolátním stavu. O téhle večerce je všeobecně známo že nalívá mladistvým. Potřebuje prachy, ale myslím si že by se ty prachy daly vydělat i jiným spůsobem.

Bezdomovec si zrovna za vodku chystal zaplatit když jsem všechny předběhl a chtěl tu vodku. Ale tu vodku si kupuje tady ten pán. Promluvila na mě otravným hlasem ta prodavačka. Nemohl jsem čekat nebo by mi začala hořet i hlava, prostě jsem popadl tu láhev vodky otevřel ji a její obsah si vylil na hlavu. Samovzřejmě ta prodavačka na mě byla nasraná. "Vždyť jsem vám tu mohl před očima shořet. Všichni jsme tu mohli shořet! Jestli to takhle půjde dál tak měřiče vzteku vybouchnou. Taky byla nasraná proto že jsem jí nemohl zaplatit. byl jsem jaksi švorc.

Samovzřejmě Spacák vyšel z večerky a začal si to se mnou slovně vyřizovat. Cítil jsem že předtím chlastal. Táhlo mu totiž z pusy. Málem došlo i k napadání fyzickému. Začal jsem zdrhat. Naštěstí jsem ho po dvěstě metrech setřásl. Ale pro jistostu jsem se nezastavil. Pak mě ale zastavila Kopačka. "Čau ty trosko!" Zařvala na mě. "Jaktože máš černý vlasy?" "Víš já s kámošema na jedné smažbě kouřil a jak jsem neměl svázaný vlasy tak se mi ty vlasy připletly k cígu a začaly hořet. " A proč smrdíš po vodce?" Protože jsem jí pil a pak si s ní taky pak hasil vlasy." " A proč támhle běží Spacák a míří si to sem?" " Musím zdrhat- čau!"

Od té doby mi říkají pyroman. Hořící palice mi říkali i před tím- mám jaksi ohnivé (zrzavé) vlasy.

Óda na sousedy

13. října 2012 v 17:27 | Aña |  Moje kecoidní zápisky
Mám vážně stěští že bydlím tam kde bydlím. Mám štěstí na hodné, no hlavně tolerantní sousedy. Vždy když si pustím cd (třeba i v osum večer když mamka není doma) tak jim je to jedno, neřeší to že mám cd puštěné nahlas hm, zajímalo by mě co vlastně znamená nahlas (že by hlasitost 16? Asi ne). Moje máma říká že prý máme tenké zdi a dovolí mi pouštět si to jenom na 10. Promiň mami ale netrhej si nohu.

Je důležité si uvědomit si že ne každý má takové tolerantní sousedy. Upřímnou soustrast Kopačko. Možná je to Kopačko taky tím že ty si pouštíš hudbu na celý barák. Když už tak pořádně, že ano.
Ale stejně je to zákeřná ehm sousedka. Ten seznam je omráčující. Zabral by spoustu virtuálního prostoru.

Tímto chci svým sousedům poděkovat že jsou tak tolerantní. Jo a ještě něco tolerujou taky ty vzteko řevy když se cedlo sekne. Žijte dlouho ať nevyfasuju nějaký horší sousedy. I když kdo by se do takový troskárny kde nefakčí topení stěhoval?

A co vy zpíváté ódu na sousedy?

Héééj!

10. října 2012 v 20:08 | Aña |  Povídky
Seděla jsem na autobusové zastávce a čeklala jsem až přijede autobus ( já dement si doma zapomněla sluchátka). Shodou náhod ta zastávka byla naproti domu kde bydlela Pepa. Čuměla jsem na dům kte ta Pepa bydlí.Po nějaké chvíli jsem se už brůtálně nudila.

Nejdřív jsem v okně za kterým má ona pokoj viděla její kočku jak sedí na parepetu. Dlouho se nic nedělo. Pak si Pepa sedla za psací stůl že si napíše ten úkol do fyziky. Ona si to píše doma? Já se neobtěžuju a píšu si to před hodinou! Dlouho psala a psala. Nuda. Pak si otevřela okno že jí je horko. Zdálo se mi to nebo jsem v očích její kočky uviděla šibalský záblesk?

Otevřela si teda to okno. Její kočka se usmívala úplně jak Mona Lisa. Nuda nuda nuda nuda. Začínám si říkat. Když v tom se Pepa zvedne. Její kočka chvíli počkala a pak do zubů chytila tu fyziku. Přišla k tomu otevřenému oknu a fyziku pustila. A já viděla jak se ta fyzika fyzika ladně snáší k zemi. Za chvíli jsem uslyšela její hlas: "Kde mám tu fyziku?" Pak uviděla tu fyziku rozevřenou na popsané stránce. A i ona uslyšela jak sousedi startují auto (ta fyzika dopadla zrovna před tu garáž ze které mělo vyjet to auto). To jste jí měli vidět jak běžela!

Přišla na poslední chvíli. Soused chtěl zrovna vyjet když zařvala: "Héééj. Počkejte! To je moje! To je moje fyzika! Málem jí ten soused přejel. Byla by z ní placka. Jak je ten život pomíjívej...
"Héj!" Řvala na mě. " Tos mi tu fyziku nemohla zvednout a podat mi jí?" "Ne. Chtěla jsem vidět jak si pro ni doběhneš. Měřila jsem ti rychlost běhu. A navíc ta fyzika by byla s otisky dvou zablácených pneumatik mnohem hezčí." Zrovna za mnou běží že mě chce seřvat. Šprti vám nedají do nosu ti vás seřvou. Když v tom příjíždí autobus. Já nastupuju a Pepa má smůlu...

Na téma týdne: to je moje!

Jsem líná...

7. října 2012 v 21:38 | Aña |  Lidé a vše co s nimi souvisí
Jsem líná ...
... protože na kytaru jsem za ten týden nešáhla ani jednou
... protože si uklízím v pokoji jen když je to nezbytně nutné
... protože se já nevím jak dlouho dokopávám k tomu abych se podívala na tu zasranou matiku kterou nedávám, ale na své záliby si čas vždycky najdu
... protože se poslední dobou na písemky učím tak že se na to na 2 minuty před spaním podívám a pak se to učím ráno v autobuse
... protože jsem si domácí úkoly udělala až dnes večer přitom jsem na ně měla celý víkend čas!
... protože si část domácích úkolú dělám stejně až před hodinou
... protože se už nevím jak dlouho odkládá vyprání mého báglu (asi v něm už navždy budou cítit čínské nudle)
... protože tenhle článek píšu až v něděli večer
... protože když příjdu ze školy a mám hlad a máme jenom nekrájený chleba tak než abych ho musela krájet rači umřu hladem
...protože co souvisí se školou se odkládá na svatýho dindy
.... protože zapomínám zalívat kytky (chudáčci orchideje - kaktusi doufám že ještě žiješ)
... protože se už půl roku dokopávám k tomu že svým kamarádům z tábora pošlu fotky
... protože když se zkypu pevleču se třeba až hodinu
... jsem líná protože jsem
... a táta je líný protože odkládá na neurčito hledání Klenotu (však já tomu učiním přítrž)

Další důvody proč jste líní můžete psát do komentářů. No tak pochlubte se :D !

Hudební ukázka z Klenotu:
Hledá se holka bez lebky :D a další fanoušek vypsané fixy. Tak co? Najdu někoho?