Červenec 2012

Dobrá stránka v (ne)dohlednu

20. července 2012 v 12:59 | Aña |  Lidé a vše co s nimi souvisí
Vidět všechno z té lepší stránky je dobrá věc. Ovšem ne vždycky to jde, že? Však není těžké pro každého znás najít tři věci na které se nedíváme optimisticky. U mě to jsou: písemka z matiky, detaily 2011 (však si to zadejte na ty trubku) a ... Sakra!
Nemůžu vymyslet třetí věc na kterou se nedokážu podívat z dobré stránky. Tím pádem si sama házím klacky pod nohy a to že by každý znás měl najít ty tři věci na které se nedokáže dívat z té lepší stránky trochu strácí na pravdě.

Nemám ráda plánování tam totiž potřebujete spooustu optimismu že to vyjde. Ovšem záleží na lidech a na konkrétním plánu. Ovšem dost bylo negativního pohledu. Nyní se pokusím najít tři věci na které se dokážu dívat z té lepši stránky přinejmenším většinou protože i když je téma na které byste se dokázáli většinou podívat i z té lepší stránky většinou existuje jeden úhel pohledu který je negativní. Věci na které se dokážu podívat z dobré stránky (většinou): Hudba tu mám ráda, ale česká kvalitní hudba ta se hledá velmi špatně. Ale zpátky k tématu. Zvířata třeba moje kočka která teď vedle mě spokojeně přede. Hned jak zavřu noťas tak si na něj lehne. Negativní pohled: týrání zvířat. Přátelé je s nimi spousta srandy. Ovšem pomluvy... A je všeobecně známo že ženské pohlaví pomlouvá daleko víc svou konkurenci. Sice jsme dobré v komunikaci ovšem komunikace se dá využít i nesprávným spůsobem jako skoro všechno. A do třetice všeho dobrého a zlého: laskaví lidi. Je jich, ale málo.

Podle mě optimismus neumřel jen je vzácný doplňuje se s pesimismem. Všimli jste si pesimismus zní líp než optimnismus? Čím to asi bude.

P.S. Jo už jsem našla tu třetí negativní věc a tou je naše vláda.
Na téma týdne: optimismus v dnešní době.

(Většinou) kaktusy

5. července 2012 v 0:01 | Aňa |  Svět přes objektiv foťáku
Ahoj asi minulý měsíc touhle dobou jsem byla na výstavě kaktusů, ale fotky sem dávám až teď jsem prostě líná. Tak se kochejte:
Mám ráda kaktusy se zajímavým tvarem...
Bylo tam hodně mooc kaktusů a ten chlap co tam hlídal aby si nikdo domů neodnesl kaktusy zdarma tak říkal, že se těch kaktusů nemáme dotýkat jinak nám bude operovat prsty...
No pro čtenáře tohoto blogu jsem na jeden kaktus sáhla a prsty mi operovat nemuseli.

Neví někdo co to je?
-
Pár rozkvetlých...
A když budete hodní tak jsem za 2 týdny dám další fotky. A teď mě omluvte musím jít spát ať ze mě není ráno troska.