Podivné testování pátých tříd

24. května 2012 v 16:29 | Aňa |  Moje kecoidní zápisky
Když jsem o tom uslyšela poprvé nemyslela jsem si že to bude nějak moc náročné. Ovšem pro mě (a pro pár mých náhodných spolužáků a lidí z dalších pátých tříd) byl opak pravdou.

Páte třídy měly testování ze tří předmětů. Angličtiny (z té jsme se testovali dneska),matiky a češtiny. Myslím že matika byla ze všech nejlehčí a to je u mě co říct.
Matika byla podle mě (a podle mých spolužáků kterých jsem se zeptala) nejlehčí.Čeština by ještě šla. Ale ta angličtina!

Myšlenka která se mi při testu honila hlavou byla: help me! Angličtina byla těžká a při mém štěstí mi přidělili počítač kde nebyl široko daleko žádný špolužák. Mnoha otázkám jsem nerozuměla a to mám z angličtiny jedničku.Byla tam písemná část a poslech. Při poslechu jsem si něco musela domyslet. Od jedné páťačky jsem slyšela že byli na testování druhou hodinu a že jednomu jejich spolkužákovi se načítal poslech půl hodiny.

Ostatní byli hotoví dřív já si myslím že to bylo že od sebe opisovali a radili si. Hodně jsem toho něvěděla tipla jsem si. Jak jsem už říkala mám z angličtiny jedničku, ale když jsem toho hodně nevěděla a tipovala jsem si tak teda nemám ponětí co tam dělal jeden můj spolužák co kapku víc neumí anglicky.

Když jsem měla hotový test z češtiny tak jsem potom jsem dělala anketu a to se načítalo dost dlouho. Už jsem si připravovala omluvu na pozdní příchod do hodiny: Promiňte paňčelko že jdu pozdě, ale ten počítač nabíhal moc pomalu.

Celé ty testy jsou divné. Jsem v angličtině dobrá, ale měla jsem jen 67%. Jedna holka z jiné třídy má z angličtiny čtyřku a měla 78%. Divné to jest.
Čož mě přivádí k zamyšlení: jak si ,vylosovat' co nejlehčí otázky do ankety před testem napište že anglicky moc neumímte a taky tam dejte že jste měli co nejhorší známku ideálně 4 až 5.

Mějte se!
Ať vás podobné testy nepotkají. A kdyby jo ať máte štěstí.
P.S. Co si o tom myslíte vy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 d-meadow d-meadow | Web | 30. května 2012 v 17:54 | Reagovat

Já si myslím že je to totální hovadina.Já jsem ty v 5. třídě teda nezastihla ale čekají mě v 9.Tohle jsou možná je nevné srovnávací testy ale co když opravdu to bude tak že kdo je neudělá nepustí je k maturitě.Si to představ můžeš si zkazit celý život jedním debilním testem v 5. třídě!!

2 Viollet Viollet | Web | 13. června 2012 v 17:20 | Reagovat

Nechodíš náhodou na osmičku? Nebo jinam? Taky jsme dělali jakésik testy... Tak do 7. třídy jsem to brala vážně, pak už se mi nějak přestalo chtít a na střední jsem si z těch testů udělala vyloženě srandu, na počítači se dá fajně podvádět 8-) Mimochodem, matika mi přišla vždycky nejtěžší a angličtina nejlehčí, zvláštní... Zato němčina byla hardcore.

3 nejenzajmovy nejenzajmovy | Web | 14. června 2012 v 18:01 | Reagovat

Chodím na 1.zš. Já bych opisovala, ale vedle mě nikdo neseděl.Ale stejně mi občas pomohla učitelka :-D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama